Vitrifiye İstanbul

Vitrifiye İstanbul sayfasında vitrifiye ile ilgili merak edilenleri bulacaksınız. Birçok insan, vitrifiyenin kelime anlamını bilmemekte fakat birçok kişinin de evinde vitrifiye olmaktadır. Vitrifiye, kelime anlamı olarak camlaşmış, camsı anlamına gelmektedir. Bu yönüyle, özellikle seramik sektöründe klozet, lavabo seramiği gibi ürünlerin tamamı vitrifiye olarak adlandırılmaktadır. Bilindiği gibi ev hanımlarının en çok dikkat ettiği yerler, lavabolar ve duş alanları olmaktadır. Bu yönüyle birçok evde bulunan ürünler, genellikle dekorasyon ürünü olarak değil de, sağlık açısından faydaları nedeniyle tercih edilmektedir. Üretilen malzemenin mikrop barındırmaması ve temizliğinin kolay olması, vitrifiyelerin banyon ve lavabo gibi alanlarda sıklıkla kullanılmasına neden olmaktadır. Bu ürünün, birden fazla özelliği bulunmaktadır. Sağlık açısından son derece faydalı bir ürün olarak bilinen vitrifiyeler, deterjanlardan ve asitten hiçbir şekilde etkilenmemektedir. Bu durum neticesinde, banyo ve lavabo gibi alanların temizliğinin rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca, yüzeyinin aşınmaması da uzun ömürlü bir ürün olarak karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. Avrupa’da her evde bulunan vitrifiyeler, ülkemizde birçok evde bulunmamaktadır. Sağlık açısından yararları düşünüldüğünde ve özellikle de dekorasyon noktasında son derece güzel bir görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilen vitrifiyeler, ülkemizde faydalarının tam olarak bilinmemesi nedeniyle tercih sebebi olmamaktadır. Fakat belirli evlerde, birçok lavabo alanının vitrifiyelerden oluştuğunu söylemek mümkündür.

Vitrifiye

Vitrifiye Tuvalet Taşı

İnsani ihtiyaçların giderilmesi için kullanılan tuvaletler, en çok mikrobun barındığı ve bakterinin bulunduğu alanlar olmaktadır. Ev hanımlarının en fazla zaman ayırdığı ve temizlik için büyük uğraşlar verdiği bu alanlar, vitrifiye tuvalet taşı olmadığı takdirde temizlik noktasında büyük problemler ortaya çıkarmaktadır. Aşınmaz olması ile dayanıklı bir ürün olan vitrifiye tuvalet taşı, temizlik noktasında da ortaya koyduğu başarıyla kullanıcılarının memnun olduğu ürünlerin başında gelmektedir. Birçok alanda kullanılan vitrifiye ürünleri, genel olarak temizliğin ön planda olması gereken alanlarda kullanılmaktadır. Ve bu alanlarda kullanılan aşınmaz, camsı seramiğe verilen isim olmaktadır. Birçok ürün, vitrifiye adıyla anılırken, vitrifiye lavabolar en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.

Vitrifiye Klozet

Vitrifiye klozetler, temizliğin en önmeli olduğu yer olan tuvaletlerde en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bu ürün sayesinde temizlik son derece kolay olurken, deterjanlara karşı aşınmaz olması da klozetlerin tercih edilmesindeki temel sebeplerden bir tanesidir. Ayrıca, vitrifiye klozetler, su emmemeleri nedeniyle de koku yapmamaktadır. Tuvalet gibi bir alanda koku yapmayan özelliği ile bulunan klozet sayesinde, temizlik noktasında en çok önem gösterilmesi gereken yer rahat bir şekilde korunmaktadır. Bu yönüyle de, hem kullanan kişilerin sağlığı, hem de özellikle çocukların sağlığı büyük ölçüde garanti altına alınmaktadır. Vitrifiye ürünlerinin kurulumu da son derece kolay olmaktadır. İşinin ehli olan ve vitrifiye ürünleri sektöründe uzun bir süredir iş yapan firmalar, kurulum sırasında yaşanacak olan problemleri büyük oranda engelleyebilmektedir. Bu nedenle, vitrifiye kurulumu yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız va alanında uzman kişilerle çalışmanız yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır.

Vitrifiye Küvet

Vitrifiye küvetler, en çok tercih edilen banyo ürünü olarak bilinmektedir. Bunun temel nedeni, yukarıda da dediğimiz gibi, camlaştırılmış seramiklerin bakteri ve mikrop tutmaması olmaktadır. Bu yönüyle, vitrifiye küvetler, banyo sonrasında küvette bakteri kalmaması için büyük önem taşımaktadır. Vitrifiye küvet olmadığı takdirde, banyo sonrasında ortaya çıkacak olan bakteri yoğunluğu, insan sağlığını tehdit edici boyutlara gelebildiği gibi, özellikle de çocuklar için büyük bir tehlike oluşturabilmektedir. Bu nedenle, banyolarınızda vitrifiye küvet kullanmak yapabileceğiniz en iyi sağlık hamlesi olacaktır. Sizler de vitrifiye küvet edinmek istiyor ve banyonuzu güzelleştirmenin yanında sağlık açısından da ön plana çıkarmak istiyorsanız, alanında lider seramik firmaları ile iletişime geçebilir ve istediğiniz tasarımda küvetlerin sahibi olabilirsiniz.

Vitrifiyenin Faydaları

Vitrifiye adıyla anılan ürünlerin faydalarından toplu şekilde bahsedecek olursak, ilk olarak ürünün bakteri tutmamasını ve hiçbir şekilde mikrop barındırmamasını söylemek gerekecektir. Bu yönüyle vitrifiyeler, en sağlıklı ürünlerin başında gelmekte ve eviniz için en ideal seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca ürünler, deterjan tutmamaları nedeniyle de hiçbir zaman kötü bir görüntüye sahip olmamakta ve aşınmamaları nedeniyle de uzun ömürlü ürünler olarak bilinmektedir. Bunların yanında vitrifiyeler koku yapmamaları ile de banyo ve tuvaletlerde en çok tercih edilen seramik ürünlerinin başında gelmektedir. Bilindiği gibi birçok aile, tuvaletlerinde ve banyolarında hijyene önem vermekte, özellikle de çocuklu aileler vitrifiye kullanımına önem göstermektedir. Sadece çocuklu ailelerin değil, herkesin önem göstermesi gereken ürünlerin başında gelen vitrifiye, kaliteli yapısı ile uzun yıllar boyunca bozulmadan banyonuzda ve lavabolarınızda yer alacaktır. Ayrıca sağlık açısından ortaya koydukları dışında tasarım ve görünüm noktasında da farklı bir görünümü olan vitrifiyeler, evinize avrupai bir görünüm sağlayacak ürünlerin başında gelmektedir. Sizler de evinize vitrifiye kurdurmak istiyor ve sağlıklı bir banyo alanına kavuşmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey alanında lider bir firma ile iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede hem kendi sağlığınızı korumuş, hem de varsa çocuklarınızın sağlığını koruma altına almış olabilirsiniz. Modern görünümlerde, kurulum yapılan yerin havasını farklılaştıran ve son derece güzel bir görüntü veren vitrifiye ürünleri, ekonomik fiyatları ile de ev bütçesine zarar vermeden sizlerin olabilir. Sağlıklı banyo ve tuvalet alanları, lavabo alanları istiyorsanız, vitrifiye ürünlerinden edinmelisiniz.

Yapı Dekorist, vitrifiye modellerini vitrifiye İstanbul sayfasından şehrin tamamı için sunmaktadır. Dilerseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Adres: Fatih Mah., Cumhuriyet Cad. No. 142/A, 34903 Pendik/İstanbul

Google Business sayfamız: https://plus.google.com/111430450587088844851