Gergi Tavan Modelleri Ve Fiyatları

Günümüzde birçok ofiste, iş yerinde ve evde karşımıza çıkan gergi tavan, son teknolojik ürünler olması dışında, mekanlarda ortaya çıkardığı modern görünüm ile birçok kişi tarafından merak ediliyor. Gergi tavan, kaliteli kumaşları ve sağlam profilleri sayesinde, dış etkenlere büyük oranda dayanıklı oluyor. Yanmaz, yırtılmaz olan kumaşlar, olası bir yangın halinde de koruyucu görevi görüyor. Bunun yanı sıra, istenilen formlara getirilebilen tavanlar, 3d olarak da uygulanabiliyor. Sizler de evinizde modern bir görünüm istiyorsanız ve evinizin tavanında ya da duvarlarında gergi tavan uygulaması yaptırmak istiyorsanız, alanında lider firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Son derece ekonomik bir ürün olan bu tavanlar, uygulanmasının da hızlı olmasıyla, evinizde tadilat işlemleri yapılmayan tavan uygulaması olarak biliniyor. Bu uygulama, aynı zamanda loş bir ışık kaynağı olarak da mekanınızın aydınlatmasına katkıda bulunuyor. Kurulan tavanın içine yerleştirilen ledler sayesinde, ışınlara maruz kalmadan doğal bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. İçine koyulan ledlerin kaliteli olması ise tavanın uzun yıllar boyunca aydınlatma noktasında hiçbir problem yaratmamasına neden olacaktır. Bu nedenle, işlemi yapacak olan firmanın, led konusunda da kaliteli ledleri tercih etmesi gerekmektedir.

Gergi tavan

Gergi Tavan Nedir?

Birçok kişinin bilmediği gergi tavan işlemi, istenilen forma girebilen ve özel alüminyum profilleri sayesinde ısıtılarak gerilen kumaşın tavana monte edilmesi demektir. Aynı zamanda, sadece tavanlara değil, istenildiği takdirde farklı profil uygulamalarıyla, duvarlara da monte edilebilmektedir. Son derece kolay bir şekilde montajı yapılabilen ve sudan, nemden hiçbir şekilde etkilenmeyen bu tavanlar, boya ya da bakım da gerektirmez. Temizleme noktasında rahat bir imkan sunan uygulama, tavanlarınıza modern bir görünüm sağlayarak, evinizin ya da iş yerinizin görüntüsünü baştan aşağı değiştirecektir. Yangınlarda alev almayan yapısı, hijyeni olması da uygulamanın bir diğer avantajıdır. Bunun yanı sıra, kurulması halinde, çatlama ya da kırılma gibi sorunlar hiçbir şekilde yaşanmaz. İstenildiği takdirde baskı resim, baskı fotoğraf da bu tarz tavanlara uygulanabilir. Bu durum da, çocuğunuzun fotoğrafını direkt olarak tavanınızda son derece modern bir şekilde görebileceğiniz anlamına gelmektedir. %100 oranında müşteri memnuniyetini yakalayan bu uygulama, dekorasyon yaptıran ve evini tadilata sokan kişiler tarafından kesinlikle uygulanması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Sizler de evinizde farklı bir hava çıkarmak istiyor, tavan işlemi ile birlikte mükemmel tavanlara sahip olmak istiyorsanız, kesinlikle alanında lider firmaları tercih etmeniz gerekiyor.

Gergi tavan nedir?

Gergi Tavan Fiyatları

Günümüzde gergi tavan fiyatları, kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli profil kullanan ve tavanın kumaşını kaliteli bir şekilde üreten firmalarda, tavanın metre karesi 40 ile 80 lira dolar arasında değişmektedir. Fakat dediğimiz gibi, fiyatlar birçok firmada farklılık gösterebilir. Ayrıca, tavanın içine entegre edilecek olan aydınlatma ledleri de, maliyet noktasında ekstra bir ücret oluşturmaktadır. Sizler de bu tarzdaki tavan fiyatlarını merak ediyorsanız, kaliteli bir firma ile görüşmeli, eviniz ya da iş yeriniz için uygulamanın fiyatını istemeli, bir keşif ekibi talep ederek, ortaya çıkacak ücreti öğrenmeniz gerekmektedir.

Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri

Çocuk Odası İçin Gergi Tavan

Gergi tavanlar, her türlü alana kolay montajı yapılabilen ürünlerin başında gelmektedir. Bu nedenle, özellikle çocuk odalarında gergi tavan uygulaması, en çok tercih edilen işlemlerin başında gelmektedir. Çocuğunuzun fotoğrafını direkt olarak tavanın kumaşına bastırabileceğiniz gibi, istediğiniz takdirde gökyüzü bulunan bir kumaş da hazırlatabilirsiniz. Bunun yanında, çizgi film karakterleri ya da farklı modeller de, uygulamada size sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. Birçok anne baba, çocuğunun odasını önemsemekte, özellikle de uykuya dalma aşamasında tavanın boğuculuğundan çocuklarını korumak için bu tavan uygulamasını tercih etmektedir. Son derece kaliteli ve güvenlik önlemleri anlamında en güvenilir tavan uygulaması olan bu işlem, çocuk odasını hem modern bir görüntüye, hem de şirin bir hale getirecektir. Tek yapmanız gereken, uygulamayı yapan kaliteli firmalar ile iletişime geçerek, uygulamanın yapılacağı odayı göstermek olacaktır. Bu sayede, en geç 1-2 gün içinde uygulama sizin evinizde de hazır hale gelecektir.

3D Gergi Tavan

Tavanlar, direkt olarak düz bir zemine yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra, her türlü forma girebilmesi ve esnek olması nedeniyle de, 3d gergi tavan uygulaması yapılmasının da imkanı bulunmaktadır. Bu durum, odanızda, evinizde ya da iş yerinizde, tavanınızın ya da duvarlarınızın istediğiniz 3d formatını almasını sağlayacaktır. İstediğiniz bir fotoğrafı ya da 3d olarak bastırabilirken, fotoğrafların çok detaylı olmaması, 3d tavan işleminden alınacak verimi arttıracaktır. Bu nedenle, genel olarak 3d uygulamalara izin veren resimler seçerek, evinizi ya da iş yerinizi baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

Işıklı Gergi Tavan

Gergi tavan uygulaması, direkt olarak aydınlatma olmadan yapılabildiği gibi, tavanın içine entegre edilen ledler sayesinde evinizin aydınlatma ihtiyacını da karşılayabilmektedir. Bu nedenle, biz ve firmalar, uygulamayı evinizde yaptırmak istiyorsanız, kesinlikle ışıklı gergi tavan işlemini tercih etmeniz gerekiyor diyebiliriz. Diğer şekilde tavan yaptırmanız halinde mükemmel bir görüntü ortaya çıkacağı gibi, ışıklı tavan ile birlikte eviniz baştan aşağı değişime uğrayacaktır. Değişen evinizi tanımakta zorlanabilir, uzun yıllar boyunca deforme olmayan yapısı ile yeni tavanınızı büyük bir beğeni ile inceleyebilirsiniz. Kolay kurulum ve kurulum sonrası teknik destek için, alanında lider firmalara yönelmeniz yapacağınız en iyi şey olacaktır.

Yapıdekorist, gergi tavan konusunda profesyonel ve üstün kaliteli hizmet sunar. Talep ve bilgi için bize ulaşın.

Adres: Fatih Mah., Cumhuriyet Cad. No. 142/A, 34903 Pendik/İstanbul