Duvar Kağıtları İstanbul

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Birçok ev hanımı, özellikle evinin dekorasyonu noktasında duvar kağıtları uygulamasına başvurmaktadır. Son derece kaliteli kağıt modelleri ile modern bir görümüne kavuşan duvarlar, görüntüsü ile modern bir mekan isteyenler için en ideal seçim olmaktadır. Bu duvar çözümleri, farklı modellerde karşımıza çıkabildiği gibi, evine kaplatmak isteyenler için yüzlerce model seçeneği bulunmaktadır. Bu modeller, vintage, yani eski dönemlerden kalma modeller, modern görünümler ve özel tasarımlar olabilmektedir. Kağıtlar kalitesine göre değişen fiyatlarla alıcı bulabilmektedir. Bu nedenle, almadan önce ve duvarlarınızı son derece modern bir görünüme getirmeden önce, piyasa araştırması yapmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca bu tarz duvar uygulamaları, ithal ve yerli duvar kağıtları olarak ikiye ayrılmaktadır. İthal olanlar genellikle Avrupa’daki üreticiler tarafından üretilmekte ve yüzlerce farklı modelde seçenekler müşterilerine sunmaktadır. Yerli modeller ise, ithal ürünlerden aşağı kalmayan kalitesi ve desenleri ile ev dekorasyonu için büyük bir yer teşkil etmektedir.Duvar Kağıtları 1

İthal Duvar Kağıdı Hakkında

İthal duvar kağıtları, yüzlerce farklı tasarım ile, evini yenilemek isteyenlerin en çok tercih ettiği türden çözümler olmaktadır. Bu ürünlerin tasarımlarında 3 boyutlu tasarımlara da dikkat edilirken, özellikle çocuk odaları için olanlar, ithal ürünlerde daha farklı bir bakış açısı göstermektedir. Avrupa yaşantısı ve Avrupa kültürünün farklı olması, duvarlarına da yansımıştır. Bu nedenle, özellikle çocuk odaları için uygulama yaptırmak istiyorsanız, bu durumu göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Çocuklarınızın odası için kaliteli bir ürünü yaptırmak, bu noktada işini iyi yapan firmalar ile iletişime geçmeniz halinde mümkün olacaktır. Onlarca dekorasyon firması da, özellikle ithal kağıtlar noktasında getirdikleri ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu modellerde, yerli kağıtlar gibi son derece ekonomik olmaktadır. İthal olması nedeniyle fiyat konusunda yüksek rakamlar telaffuz edilmemektedir. Fakat belirli kağıt modellerinde ve belirli tasarımlar, fiyat noktasında yerli üretim durumuna göre daha pahalı olabilmektedir.

Duvar Kağıtları 2

Duvar Kağıdı Fiyatları Nasıldır?

Duvar kağıtlarının fiyatları, yapıştırılacak duvarın metrekaresine ve ürünün kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak rulo halinde satılan bu ürünler, 3 boyutlu olmaları halinde 3 boyutlu olmayan modellere göre daha pahalı olabilmektedir. Bunun temel nedeni, 3 boyutlu ürünlerin daha çok ilgi görmesi ve ürünün yapımı noktasında maliyetlerin daha yüksek olması olmaktadır. Fiyatlar hakkında için net şekilde fiyat belirtme imkanı bulunmadığı gibi, kalitesine göre, desenine göre ve ürünün yapıştırılmasına göre fiyatları değişebilmektedir. Bu nedenle, ürünleri almadan önce iyi bir piyasa araştırması yapmak ve bu araştırma üzerinden evinizin dekorasyonunda bu ürünleri kullanmak yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır.

Duvar Kağıtları Fiyatları

Ev Duvar Kağıdı Uygulamaları

Oldukça popüler olan kağıtlar belirli ofisler için olabildiği gibi, genellikle evler için kullanılmaktadır. Çocuk odaları, ofisler, oturma odaları, misafir odaları gibi bölümlere farklı tasarımlarda uygulanabilen bu kağıtlar, ev duvar kağıdı noktasında dekorasyon konusunda en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Evler için uygulanması da, son derece ustalık isteyen bir iştir. Bu nedenle, ürünü alıp kendinizin yapıştırması büyük oranda imkansız olmaktadır. İşini iyi yapan ustaların olmaması ve amatör kişiler tarafından yapılan yapıştırmalar, kat kat olabilecek olan bu uygulama nedeniyle evinize son derece kötü bir görüntü verebilmektedir. Evinize almak için tek yapmanız gereken, işini iyi bir şekilde yapan ve konusunda uzun yıllar boyunca sektörde bulunan firmaları tercih etmek olacaktır.

Duvar Kağıtları 4

Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır?

Duvar kağıdı nasıl yapıştırılır sorusuna gelince, son derece ince bir işçilik isteyen ve yapımı son derece zor olan işlerin başında gelmektedir. Bu nedenle, ürünleri yapıştırmak işinin ehli ve bu alanda uzun yıllar boyunca var olmuş kişiler tarafından yapılmalıdır. İşi bilmeyen ve kaplamayı amiyane tabirle defter kaplamak ile bir sanan kişilerin yapıştırdığı kağıtlar, evin görünümünü büyük oranda zedeleyebilmektedir. Kağıtları yapıştırmak için ilk olarak duvarın pürüzlerinin giderilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, kağıdın yapıştırılacağı alan, pürüzsüz bir hale gelene kadar çalışmalar devam etmektedir. Pürüzsüz bir duvar elde edildiği takdirde, yapılan ölçümler sonrasında kağıdın yapıştırılması için yapıştırıcı sürülmektedir. Sürülen yapıştırıcı ile bu çözümler iyi bir şekilde iç içe geçmesi halinde, kağıdın içinde hava boşluğu kalmaması için yukarıdan aşağıya doğru hafif şekilde baskı uygulanması gerekmektedir. Bu işlem sonrasında kağıdınız tam olarak monte edilmiş ve kullanıma hazır hale gelecektir. Yapıştırılan kağıt, kalitesine göre uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılacağı gibi, evinizin görünümüne de büyük oranda etki edecektir.

Duvar Kağıtları 4

Duvar Kağıdı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duvarlar için uygulanacak kağıt alımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, alınacak olan kağıdın kaliteli bir ürün olmasıdır. Kalitesiz duvar kağıtları, hızlı bir şekilde deforme olmaları dışında, uzun yıllar dayanmayan yapıları nedeniyle evinizde kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bu nedenle, kağıt seçiminde ilk olarak ürünün deseni değil de, kalitesini seçmeniz yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır. Bu sayede, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve evinizi son derece modern bir görünüme kavuşturan modern bir görünüm sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin kirlenmelere karşı da dirençli olması, temizleme noktasında da kullanıcılarına kolaylık sağlaması en önemli hususların başında gelmektedir. Alacağınız ürün, kalitesine, tasarımına ve uygulanacak olan duvarın boyutuna göre değişen fiyatlarda olabilmektedir. Bu nedenle, kağıdı almadan önce iyi bir araştırma yapmanız ve araştırma sonrasında satın almanız gerekmektedir. Ürünün yapıştırılma işlemi de, daha önce de dediğimiz konular nedeniyle işin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Duvar Kağıtları Referans

Duvar Kağıdının Faydaları

Bu tarz ürünler sağladıkları faydalar ile her evin ihtiyacı olmaktadır. Bu ürünler sayesinde duvarların modern bir görünüme sahip olması sağlanırken, temizlik noktasında da son derece güzel bir ortam elde edilmektedir. Özellikle temizliğe dikkat eden ve titiz olan kişiler tarafından tercih edilen bu kağıtlar, evlerinin çağdaş bir görünüm elde etmesini isteyen kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de evinizde bu türden bir özellik sahibi olmak istiyor ve çocuk odası ya da oturma odasını farklı bir görünüme getirmek istiyorsanız bu değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, alanın lider ve işini iyi bir şekilde yapan dekorasyon firması ile görüşmek ve eviniz için fiyat almak olacaktır. Alınan fiyat sonrasında gelen ekip, kağıdı yapıştırma işlemini kısa bir süre içinde tamamlayacak ve sizlerin daha güzel bir evde oturmanızı sağlayacak olan duvar kağıdını duvarlara entegre edecektir. Son derece ekonomik bir dekorasyon yöntemi olan bu ürünler ile, üç boyutlu duvarların sahibi olabilir ve evinizde farklı bir hava ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca temizlik noktasında da büyük bir kalite ortaya çıkaracak olan bu modern çözüm, evinize gelen misafirlerin ilgisini çeken yegane dekorasyon ürünü olacaktır. Bu nedenle, evinize bu uygulamaları yaptırmak için geç kalmamanız, gelecek misafirlerinizin daha farklı bir evde ağırlanmasını sağlayacaktır.

Duvar Kağıtları 4
Duvar Kağıtları 7 Duvar Kağıtları 8 Duvar Kağıtları 9

Duvar Kağıtları 10 Duvar Kağıtları 11 Duvar Kağıtları 12

IMG_4735

IMG_5065 IMG_5067 IMG_5068 IMG_5069

IMG-20160602-WA0001 IMG-20160602-WA0002 IMG-20160602-WA0004[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”630″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”632″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”633″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”809″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”810″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”811″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]IMG-20161213-WA0001

IMG-20161213-WA0002

IMG-20161213-WA0003

IMG-20161213-WA0004

IMG-20161213-WA0005

IMG-20161213-WA0009

IMG-20161213-WA0006

IMG-20161213-WA0007

IMG-20170419-WA0009 IMG-20170419-WA0012 IMG-20170419-WA0013[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]