Armatür İstanbul

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Armatür İstanbul sayfamızda armatürleri detaylı inceleyeceğiz. Birçok evde, iş yerinde, ofiste ve kurumda bulunan musluk başlarının genel ismine armatür denmektedir. Sıvı akışının kontrolünü sağlayan sisteme verilen isim olan armatür, farklı farklı modellerde ve tasarımlarda karşımıza çıkabilmektedir. Bu yönüyle, bir evde dekorasyon malzemesi olarak da kullanılan armatürler, sıvı akışını kontrollü bir şekilde sağlamasının yanında, evlere ve iş yerlerine modern bir görüntü vermesiyle de en çok ilgi gören ürünlerin başında gelmektedir. Eski usul armatürlerin yerine, günümüzde daha modern görünümlerde ve daha farklı tasarımlarda armatürler almaktadır. Sürekli olarak gelişen teknolojiye paralel olarak artan armatür modelleri, ilerleyen senelerde daha farklı modellerde karşımıza çıkabilecektir. Bu nedenle, özellikle ev dekorasyonuna önem veren kişiler, yeni çıkan armatürleri sıvı akışının kontrollü bir şekilde yapılması gereken yerlere yeni armatürler almak istemektedir. Sonuç olarak mobilya ile ya da aksesuar ürünü ile aynı konseptte bulunmasa da, armatürler, evin görünümünü baştan aşağı değiştiren ürünlerin başında gelmektedir.

armatür

Armatür Fiyatları

Armatür fiyatları, kalitesine ve ürünün tasarımına göre değişebilmektedir. Kalite de, belirli bir oranda tasarımda gizli olmakta, ayrıca üretim sırasında kullanılan malzemenin kalitesi ve işçilik de büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, armatür fiyatları belirli markalara göre farklılık göstermekte ve model model değişmektedir. Her bütçeye uygun armatürler bulunurken, krom kaplama armatürler en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Kullanılan alana son derece modern bir görüntü veren ve avrupai bir yaşam tarzını yansıtan armatürler, fiyat noktasında da alıcılarına sunduğu avantajlar ile birçok evde düzenli olarak belirli aralıklarla değişmektedir. Bunun temel nedeni ise, dekorasyona ve modaya uyum sağlamayı seven, evini her daim güncel tutmak isteyen kadınların ilk olarak armatürlerin değişmesini istemesi olmaktadır. Ayrıca armatür fiyatlarında belirli markalar yüksek fiyatlar ortaya koyabilmekte ve bu nedenle armatür değiştirmek isteyen kişiler ekonomik açıdan kendilerini zora sokabilmektedir. Fakat piyasada armatür üretimi yapan ve üretimlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştiren onlarca firma bulunmaktadır. Bu firmalar sayesinde evinizdeki armatürleri en ekonomik şekilde değiştirebilir ve en güzel armatürlerin sahibi olabilirsiniz.

Armatür Markaları Nelerdir?

Piyasada onlarca armatür markası bulunmaktadır. Bu markaların birçoğu kaliteli armatür üretimleri gerçekleştirerek, müşterilerinin ürünlerinden memnun olmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi armatürler, farklı modellerde ve farklı fiyatlarda olabilmektedir. Bunun temel nedeni de, piyasada bulunan armatür markalarının üretimleri esnasında harcadığı maliyet üzerinden yaptığı hesaplama ile piyasa fiyatını belirlemesidir. Üretimde maliyeti yüksek olan armatürler, yüksek fiyatlara alıcı bulurken, maliyeti düşük olan armatürler, düşük fiyatlara alıcı bulabilmektedir. Bu nedenle, armatür almak için çok büyük bütçeler ayrılmasına gerek kalmamaktadır. Her türlü bütçeye uygun armatür bulunduğu gibi, ekonomik olarak uygun olsa dahi, kaliteli armatürlerin sahibi olabilirsiniz. Paslanmaz malzemeden üretilen ve otomatik bir şekilde sıvı akışını sağlayabilen armatür modelleri ile, eliniz değmeden suyun akmasının keyfini ve sağlık açısından faydasını mümkün kılabilirsiniz. Titiz insanların en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi olan ve özellikle de tuvalet, banyo gibi bakteri oluşumunun yoğun olduğu yerlerdeki armatürlere dokunamama hastalığı, otomatik şekilde elinizi uzattığınız an açılan, elinizi geri çektiğiniz an kapanan armatürler sayesinde tamamen ortadan kalkmaktadır. Tek yapmanız gereken kaliteli bir armatür firması bulmak ve banyodaki, lavabodaki, mutfaktaki, kısacası her yerdeki armatürleri değiştirmek olacaktır.

Mutfak Armatür

Armatür, bir diğer adıyla musluk bataryaları, özellikle mutfaklarda belirli periyotlarda değişmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir. Mutfak ortamında aşınan ve son derece kaliteli malzemelerden yapılsa dahi ilk haline bir türlü gelemeyene armatürler, yenileri ile değiştirilmelidir. Bu sayede, hem sağlıklı bir batarya sahibi olabilir, hem de mutfağınızın daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bilindiği ev hanımlarının en çok vakit geçirdiği alan olan mutfaklar, sürekli olarak musluğun açılıp kapanması nedeniyle kaliteli armatürlere ihtiyaç duymaktadır. Kaliteli olmayan ve belirli bir dönem kullandıktan sonra bozulan armatürler, kullananlar için büyük problemler ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle, özellikle mutfak armatür konusunda en kaliteli armatürleri tercih etmeli ve kaliteyi, kaliteli bir şekilde kullanmalısınız. Yemek yaparken, sebze yıkarken sürekli açılan musluk, bulaşıkların kirini akıtırken de sürekli açıp kapanmaktadır. Bu durum neticesinde de armatürde belirli problemler ortaya çıkabilir ve musluğun armatür nedeniyle çalışmaması durumu ortaya çıkabilir. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız, mutfak gibi bir alanda kaliteli ürünler kullanmanız gerekmektedir. Mutfak armatür konusunda binlerce farklı seçenek sunan armatür firmaları ise, farklı armatür modelleri ile sizler için en kaliteli musluk bataryalarını üretmektedir.

Banyo Armatürleri

Mutfak armatürleri kadar kullanılan, hatta daha fazla kullanımı olabilen banyo armatürleri, duş bataryası, lavabo bataryası olarak karşımıza çıkabilmektedir. Birçok evde, kaliteli banyo bataryaları ile, musluktan gelen kireçli suyun armatürü tıkamaması sağlanırken, banyo armatürleri her evin en temel ihtiyacı olmaktadır. Bu nedenle, banyo armatürleri konusunda en doğru tercihleri yapmak ve doğru markalardan alışveriş yapmak, sizler için en ideal seçim olacaktır. Banyo gibi önemli bir alanda kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, en kaliteli armatürler ile rahat bir duş yaşamak istiyorsanız, en ekonomik fiyatlarla, en kaliteli armatürleri tercih etmeniz gerekmektedir. Banyo armatürleri banyonuza çok şık bir görünüm katacağı gibi, paslanmaz yapısı sayesinde parlaklığını uzun yıllar boyunca korumayı başarır.

Armatür Modelleri

Armatür, bir diğer adıyla batarya, birçok alanda kullanımı bulunan ürünlerin başında gelmektedir. Küvet bataryaları, lavabo bataryaları, banyo bataryaları, mutfak bataryaları, duş bataryaları en çok kullanılan armatür modelleri olarak bilinmektedir. Ayrıca bide bataryaları ve bedensel engelli ve doktor bataryaları da, özel kullanım için en uygun batarya modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanında fotoselli yapısı ile bilikte son derece şık görünümde olan batarya modelleri de bulunmaktadır. Zaman ayarlı armatürler ise kullanım alanının çok geniş olması nedeniyle, günümüzde yoğun şekilde tercih edilen armatürlerin başında gelmektedir. Sıcak su, soğuk su ayarının yapıldığı ve sıvı akışını sıcak ve soğuk olarak kontrol eden termostatik bataryalar ise, mutfaklarda en çok kullanılan armatür olarak adını duyurmuştur. Ayrıca musluklar da, armatürler olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra, yönlendiriciler, sifonlar ve çıkış uçları da, armatür modellerinden birkaç tanesidir.

Armatür Takma Süresi Ne Kadardır?

Armatür değiştirmek istemeniz halinde, armatür alımını gerçekleştirdiğiniz firma sizlere belirli bir ekip gönderecek ve armatür kurulumunu hızlı bir şekilde yapacaktır. Büyük işletmelerde ve iş yerlerinde armatür kurulumu, son derece hızlı bir şekilde yapılabilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Aynı zamanda, armatür almak isteyenler bir iki adet armatürü kendileri de kolay bir şekilde entegre edebilmektedir. Bu nedenle, belirli bir miktarda armatür almak ya da kurulumu zor olan armatürleri tercih etmek, sizlere teknik destek ve hızlı kurulum imkanı da sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken armatür konusunda hizmet veren kaliteli firmalar ile iletişime geçmek ve istediğiniz modeli belirtmek olacaktır. Yüzlerce farklı modelde armatürden bir tanesini seçmeniz halinde, hızlı kurulum ve kolay kullanım imkanı ile, yeni armatürlerinizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Evinize harika bir görünüm sağlamanızın yanında, sağlıklı bir şekilde sıvı akışını da kontrol altına alabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_separator color=”grey”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”290″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”272″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”275″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Armatür İstanbul sayfamızı incelediğiniz için teşekkürler. Yapı Dekorist, armatür konusunda uzman kadrosu ile farklı ve kaliteli modeller sunmaktadır.

Adres: Fatih Mah., Cumhuriyet Cad. No. 142/A, 34903 Pendik/İstanbul

Google Business sayfamız: https://plus.google.com/111430450587088844851

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]